×

Aktuality

SÉRIE DEVÍTI UTKÁNÍ U15 BEZ PORÁŽKY SE V BRNĚ NEPRODLOUŽILA, SOUBOJ ČTRNÁCTEK ROZHODL TAKÉ DRUHÝ POLOČAS

vloženo 02.01.2023

13. kolo MSŽL

U15
✖️ Zbrojovka Brno - MFKV 3:1

⚽️ Branky: Jurásek ⚽️
Sestava: Škodoň - Vinárek (K), Řehák, Janků - Milák, Pospíšil, Ctibůrek, Brož - Mohelník, Jurásek, Tončík / Horký, Theimer, Daněk, Šindler, Jankovič.
Trenéři: Holiš, Kovář
Hodnocení trenéra Holiše: Šli jsme do zápasu s jasným taktickým plánem, první poločas jsme šli do vedení a měli jsme spoustu šanci na zvýšení. Bohužel se nestalo a dostali jsme před pauzou na 1:1. To nastavilo směr druhé půle - Brno bylo dominantnější, my jsme však měli možnosti, aby jsme zápas strhli na svou stranu. Tři minuty před koncem jsme inkasovali, ihned po situaci kdy jsme právě my nastřelili břevno. Dneska jsme prohráli bitvu, ale já vyzdvihuji náš tým. Je pro nás odměnou, že s týmem jako je Zbrojovka Brno, jsme schopni odehrát takové zápasy, kdy kluci ukazují své DNA a sjednávají si respekt u nejšpičkovějších týmů v republice, kterým Brno bezesporu je jakožto loňský nejlepší tým na Moravě. Je čas udělat další šnůru neporazitelnosti, s prohrou se nikdy nesmíříme!
U14

⚽️ Branky: Lyčka ⚽️
Sestava: Suchý (K) - Malý, Lyčka, Válek, Kondáš Kevin, Čmarada, Matuška, Kolesa, Holub, Schikora, Šimský /Boháč, Novák.
Trenéři: Tóth, Lech
Hodnocení trenérů: V utkání jsme šli hned na začátku do vedení, poté jsme měli ještě jednu velkou šanci, neproměnili jsme a soupeř nás potrestal. V druhém poločase nám už docházely síly, čehož soupeř využil a utkání rozhodl. Ale i když jsme prohráli, nemůžeme hráčům nic vyčíst. Bojovali, dřeli, nevypustili jediný souboj, za což je chválíme. Děkujeme i hráčům z U13 za výpomoc z důvodu naší velké marodky.