×

Aktuality

SKVĚLÝ OBRAT MLADŠÍCH DOROSTENCŮ, DEVATENÁCTKA REMIZOVALA
SKVĚLÝ OBRAT MLADŠÍCH DOROSTENCŮ, DEVATENÁCTKA REMIZOVALA

vloženo 14.10.2020


U19
MFK VÍTKOVICE - FK Těrlicko 1:1 (0:0)
⚽️ Góly: Tkáč ⚽️
Sestava: Pavlík - Pavlišinec, Graf, Bystroň, Michna - Štulík, Holcman, Tkáč, Kotala. Kouřil- Zbořil.
Střídající - Kohut, Balavajder, Mateov, Hadaš, Skopal.
Trenéři: Mokrohajský, Keprt
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Byl to boj se vším všudy, padaly karty, nechyběly souboje a emoce. V zápase se hrálo o čelo tabulky a bylo to vidět. My jsme měli více ze hry, soupeř hrál pozorně ze zajištěné obrany a spoléhal na brejky. Naše šance bohužel skončili mimo bránu nebo na dobře chytajícím brankáři soupeře. Soupeř dvakrát zahrozil z přímého kopu a když také neproměnil, šlo se do šaten za nerozhodného stavu. Druhý poločas jsme konečně prolomili herní převahu krásnou hlavičkou Tkáče. Bohužel Těrlicko z přímého kopu překvapilo našeho brankáře a stav byl opět vyrovnán. Výsledek vydržel až do konce utkání. Nám chybělo zejména v prvním poločase více přesnosti v rozehrávce a celkově opět zakončení. Pozitivum je zapojení dalších mladých hráčů do sestavy a nástup R. Hadaše, který po zranění letos nastoupil na několik minut poprvé.

U17
MFK VÍTKOVICE - FK Těrlicko 4:3 (1:3)
⚽️ Góly: Kohut ⚽️⚽️⚽️, Přeček ⚽️
 Sestava: Pavlík, Pavlišinec, Michel, Gráf, Trantina, Kohut, Přeček, Michna, Skopal, Kalafut, Matejov, Rybovič, Kavka, Woznica, Kolář, Staniek, Tesař.
 Trenéři: Drnovský
Hodnocení trenéra Drnovského: Zápas dvou rozdílných poločasů. Velmi špatný výkon v první půlce doprovázen přes mírou individuálních chyb z nichž pramenily i obdržené branky a červená karta na naší straně. Abych nebyl jen kritický, potěšil mě přístup a výkon kluků z U15, kteří doplnili tým. Do druhé půlky jsme vstoupili s obměněnou formací a sestavou. Mladší kluci už se plně chytli v hře kterou hrajeme a chceme hrát. A tak i díky mnohonásobně zlepšenému výkonu celého týmu a hattricku Tomáše Kohuta jsme se mohli radovat ze skvělého otočení výsledku a tří bodů.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. Karviná B 10 25
2. Bohumín 10 21
3. Frýdlant nad O. 10 20
4. Dětmarovice 10 20
5. Opava B 9 18
6. Rýmařov 9 17
7. Havířov 10 16
8. MFK Vítkovice 10 11
9. Frenštát pod R. 9 10
10. Polanka n. Odrou 10 10
11. Bruntál 10 9
12. Nový Jičín 10 9
13. Třinec B 9 8
14. Heřmanice Slezská 10 1