×

U14 - Aktuality

STARŠÍ ŽÁCI VYJELI DO BRATISLAVY
STARŠÍ ŽÁCI VYJELI DO BRATISLAVY

vloženo 27.02.2023

Kategorie U15, U14 mají za sebou ? soustředění v Háji ve Slezsku po kterém odjely na dvojutkání do Bratislavy k mezinárodní konfrontaci.
U15
✖️ MFKV - MTK Budapešť 2:3
⚽️: Jurásek ⚽️, Ctibůrek ⚽️
MFKV - Slovan Bratislava 3:3
⚽️: Tončík ⚽️⚽️, Jurásek ⚽️
Sestava: Škodoň, Vinarek, Řehák, Janků, Daněk, Milak, Jankovič, Ctibůrek, Mika, Jurasek, Tončík, Theimer, Kawulok, Brož, Doležel, Šindler.
Trenéři: Drnovský, Pavuk
Hodnocení trenéra Drnovského: V Bratislavě jsme završili velmi náročný týden naší zimní přípravy. Nejdřív jsme minulý víkend odehráli dva kvalitní zápasy s Viktorkou Žižkov a Duklou Praha, následně odjeli na soustředění do Háje ve Slezsku, ze kterého jsme si odskočili do Opavy na utkání s SFC. To celé jsme zakončili dvojutkáním v Bratislavě s místním Slovanem a maďarským celkem MTK Budapešt. Všechna utkání měla patřičnou úroveň a i přes to, že se jednalo o náročný týden pro všechny hráče, všichni k utkáním přistoupili maximálně zodpovědně a celý tým se chtěl prezentovat kombinační hrou. Obzvlášť zápas se Slovanem měl velkou kvalitou z obou stran. Jedinou kaňkou jsou drobná zranění u některých hráčů. Je třeba si patřičně odpočinout a znovu se vrhnout do tréninku, zhruba za měsíc nám opět začíná soutěž, tak ať jsme všichni maximálně připraveni.
U14
✖️ MFKV - MTK Budapešť 1:1
⚽️: Matuška ⚽️
✖️ MFKV - Slovan Bratislava 1:5
⚽️: Schikora ⚽️
Sestava: Suchý- Timco, Kamrád, Šimský, Válek- Starovič, Čmarada - Holub, , Matuška, Bujok - Schikora - Wojewoda
Trenéři: Tóth, Lech
Hodnocení trenérů: Dnes jsme se zúčastnili velice kvalitního trianglu v Bratislavě. V prvním utkání s maďarským týmem jsme doplatili na neproměňování šancí. Co nás ovšem těší je způsob hry, který jsme předvedli. V druhém utkání se Slovanem nám postupně docházely síly a když k tomu připočteme kvalitu soupeře, byla z toho zasloužená porážka. Jsme rádi za tuto možnost konfrontace, která nám ukázala plusy i mínusy. Pochvala patří všem hráčům.
Soustředění hodnotíme také kladně, zúčastnili se ho všichni hráči, ještě více stmelili kádr a doufáme, že ho připravili na jarní část sezóny.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. Baník Ostrava 16 45
2. Zbrojovka Brno 16 43
3. Slovácko 16 35
4. Jihlava 16 29
5. Opava 16 22
6. MFK Karviná 16 21
7. Sigma Olomouc 16 20
8. MFK VÍTKOVICE U14 16 15
9. Zlín 16 14
10. Hodonín 16 13
11. Líšeň 16 12
12. Frýdek-Místek 16 9