×

Aktuality

U12, BANÍK CUP - SOBOTA DRUHÉ MÍSTO VE SKUPINĚ, V NEDĚLI 2 VÝHRY, 2 PORÁŽKY
U12, BANÍK CUP - SOBOTA DRUHÉ MÍSTO VE SKUPINĚ, V NEDĚLI 2 VÝHRY, 2 PORÁŽKY

vloženo 03.07.2021

U12 DRUHÁ VE SKUPINĚ NA BANÍK CUPU
Úspěšnou sobotu má za sebou ročník 2009. Ve skupině dokázal porazit Zaglebii, Slovan Bratislava a v posledním zápase nestačili na Spartu Praha. Zítra je čeká vyřazovací pavouk, kdy jako nasazení z druhého místa narazí na MŠK Žilina.

✅ MFK VÍTKOVICE - Zaglebie Sosnowiec 2️⃣:0️⃣
⚽ Branky: Starovič ⚽️, Koky ⚽️

✅ MFK VÍTKOVICE - Slovan Bratislava 2️⃣:1️⃣
⚽ Branky: Matuška ⚽️⚽️

❌ MFK VÍTKOVICE - AC Sparta Praha 1️⃣:4️⃣
⚽️ Branky: Matuška ⚽️

Trenéři: Tóth, Lech

Sestava: Jureček, Suchý - Válek, Schikora, Lyčka, Malý, Timco, Ručka, Pospíšil, Čížek, Čmarada, Bujok, Matuška, Vítek, Starovič, Koky.

Hodnocení trenéra Tótha: První ze dvou dnů turnaje jsme odehráli až na poslední poločas, kdy se nám zranili 3 hráči, velice dobře. To stačilo na druhé místo ve skupině. Velká pochvala pro celý tým. Zítra nás čeká v osmifinále tým Mšk Žilina. Určitě se chceme porvat o postup.


U12 NA BANÍK CUPU NEZKLAMALA
Čtvrtý ročník Baník cupu je za námi. A kategorie U12 předvedla skvělé výkony, ovšem vyřazovací playoff je neúprostné. V souboji nejlepších mužstev dokázala 5️⃣x slavit vítězství a 3️⃣x prohrát. V konečném součtu to stačilo na 10. místo.

❌ MFK VÍTKOVICE - MŠK Žilina 3️⃣:5️⃣
⚽ Branky: Bujok ⚽️, Čmarada ⚽️, Ručka ⚽️
✅ MFK VÍTKOVICE - Fastav Zlín 2️⃣:1️⃣
⚽️ Branky: Timco ⚽️, Čmarada ⚽️
✅ MFK VÍTKOVICE - Hradec Králové 4️⃣:2️⃣
⚽️ Branky: Timco ⚽️, Malý ⚽️, Ručka ⚽️, Bujok ⚽️
❌ MFK VÍTKOVICE - Baník Ostrava 3️⃣:5️⃣
⚽ Branky: Vítek ⚽️⚽️, Ručka ⚽️
Trenéři: Tóth, Lech
Sestava: Jureček, Suchý - Válek, Schikora, Lyčka, Malý, Timco, Ručka, Pospíšil, Čížek, Čmarada, Bujok, Matuška, Vítek, Koky.
Hodnocení trenéra Tótha: Druhý den turnaje jsme začali osmifinále proti Žilině, kde jsme absolutně zaspali začátek. Až za stavu 0:4 jsme začali hrát, ale to už bylo pozdě. Výsledkem byla prohra 3:5. Ve druhém zápase jsme odehráli výborné utkání, jediný problém byl obrovské množství neproměněných stoprocentních šancí. Třetí utkání hodnotíme taky velice dobře, ovšem i tady jsme hodně šancí neproměnili. V posledním utkání proti domácím jsme vůbec nezvládli první poločas. Po důkladné promluvě k týmu o poločase jsme druhý poločas odehráli výborně, ale zvrátit skóre se nám už nepovedlo a zaslouženě prohráli. Celkově turnaj hodnotíme kladně, ukázalo nám to jak dobré, tak špatné věci, na kterých budeme postupně pracovat. Chceme poděkovat všem hráčům za výkony v tom obrovském horku, které na turnaji panovalo po oba dny. Zároveň děkujeme všem rodičům za podporu.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. Polanka n. Odrou 6 16
2. Frýdlant nad O. 6 16
3. Bílovec 6 14
4. Frenštát pod R. 6 10
5. MFK Vítkovice 6 10
6. Bruntál 6 10
7. Karviná B 6 9
8. Rýmařov 6 9
9. Bohumín 6 8
10. Nový Jičín 6 8
11. Heřmanice Slezská 6 4
12. Opava B 6 2
13. Havířov 6 1
14. Dětmarovice 6 1