×

Aktuality

U13, VALACHY CUP - 3 VÝHRY, JEDNA PORÁŽKA
U13, VALACHY CUP - 3 VÝHRY, JEDNA PORÁŽKA

vloženo 03.07.2021

U13 MÁ ZA SEBOU 1.DEN VALACHY CUPU A SLAVÍ SKALP SLAVIE

V nedaleké Horní Bečvě dnes odehrála první dva skupinové zápasy naše U13. Turnaj, kterého je patronem Milan Baroš se hraje v systému 10+1 a 2x35minut. Skupina, ve které bylo naše mužstvo, Slavia Praha? a Slask Wroclav byla velmi napjatá, všechny týmy získaly 3 body a rozhodovala mini-tabulka, která naše svěřence poslala do bronzové skupiny, ve které si zítra zahrají proti Slovácku a Zlínu.
✅ MFK VÍTKOVICE - SLAVIA PRAHA 3️⃣:0️⃣
⚽ Branky: Hruška F. ⚽️⚽️, Kubiš ⚽️
❌ MFK VÍTKOVICE - SLASK WROCLAW 1️⃣:7️⃣
⚽️ Branky: Kubiš ⚽️
Trenéři: Holiš D., Holiš R.
Sestava: Škodoň, Danečko-Wozniak, Kubiš, Brož, Mika, Hruška F., Hruška P., Jurásek, Janků, Kawulok, Turek, Kondaš, Jankovič, Švrček, Ctibůrek, Kašpar
Hodnocení trenéra Holiše : Chtěl bych pochválit každého hráče. První zápas byl fantastický, každý hrál ve velkém nasazení a každý nechal na hřišti srdce, proto jsme byli úspěšní a porazili Slavii, která je jedna z nejlepších v republice. Druhý zápas jsme zcela zaslouženě prohráli, kdy jsme fyzicky odpadli a soupeř nás ve všem přehrával. Nechci se vymlouvat, že to bylo náročné, jestli se chceme dostat na TOP úroveň musíme odehrát oba zápasy ve stejné intenzitě a se stejným zápalem. Čeká nás kus práce, ale v tomto týmu vidím chuť se neustále zlepšovat a to nás musí hnát dopředu.

U13 VYHRÁLA NEDĚLNÍ SKUPINU
První ročník VALACHY CUPU je u konce. Kategorie U13 dneska vyhrála dvě utkání  v bronzové skupině a z turnaje odjíždí z bilancí 3️⃣ výher a 1️⃣ porážky. V konečném součtu z toho bylo 7️⃣.místo.

✅ MFK VÍTKOVICE - 1.FC SLOVÁCKO 9️⃣:1️⃣
⚽ Branky: Hruška F. ⚽️⚽️, Hruška P. ⚽️⚽️, Kondáš ⚽️⚽️, Wozniak ⚽️, Jurásek ⚽️, Kašpar ⚽️
✅ MFK VÍTKOVICE - FASTAV ZLÍN 5️⃣:3️⃣
⚽️ Branky: Jurásek ⚽️⚽️, Hruška F.⚽️, Hruška P.⚽️, Wozniak ⚽️
Trenéři: Holiš D., Holiš R.
Sestava: Škodoň, Danečko - Wozniak, Kubiš, Brož, Mika, Hruška F., Hruška P., Jurásek, Janků, Kawulok, Turek, Kondáš, Jankovič, Švrček, Ctibůrek, Kašpar.
Hodnocení trenéra Holiše : Jsem za kluky strašně rád, protože jsou schopni se vyrovnat ligovým mančaftům, což je pro celý klub velký úspěch. Náš další směr, by měl být jednoduchý. Chtít být nejlepší a každý trénink musíme brát jako zápas. Zítra se uvidíme na tréninku s cílem tohle všechno plnit.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. Polanka n. Odrou 6 16
2. Frýdlant nad O. 6 16
3. Bílovec 6 14
4. Frenštát pod R. 6 10
5. MFK Vítkovice 6 10
6. Bruntál 6 10
7. Karviná B 6 9
8. Rýmařov 6 9
9. Bohumín 6 8
10. Nový Jičín 6 8
11. Heřmanice Slezská 6 4
12. Opava B 6 2
13. Havířov 6 1
14. Dětmarovice 6 1