➖ MFK VÍTKOVICE - FASTAV ZLÍN 1:1
⚽️ Branky: Keňo ⚽️
Trenéři: Mooc, Semelka
Sestava: Vodička - Posmyk, Tamajka, Widura, Keňo, Tkačík, Antonín, Matušinský, Hloch, Kapler, Zástřešek, Sojčák, Zapletal, Šumný.
Hodnocení trenéra Mooce: Dnešní zápas se Zlínem byl z naší strany výborný. Měli jsme rychlý přechod do útoku a v obranné fázi jsme Zlín pustili snad za celý zápas do dvou šancí.
My jsme první poločas neproměnili 5 tutových šancí a naopak Zlín otevřel skóre krásnou střelou z dálky do šibenice .
Druhý poločas jsme pokračovali v neproměněných šancí a po krásné akci a střele Keňa jsme vyrovnali na 1:1.
Kluky chválíme za výborný výkon a musíme zapracovat na střelbě a zakončení .

U14
✅MFK VÍTKOVICE - FASTAV ZLÍN 4:2
⚽ Branky: Kubiš ⚽️⚽️, Mika ⚽️, Jurásek ⚽️
Trenéři: Holiš D., Kovář, Holiš R.
Sestava: Škodoň, Danečko - Wozniak, Kubiš, Mika, Jurásek, Janků, Kawulok, Turek, Jankovič, Ctibůrek, Kašpar, Šindler, Řehák
Hodnocení trenéra Holiše : Zápas, který měl vysoké tempo a mohl vyhrát kterýkoliv tým. Kluci ukázali charakter a dnes z nich mám velkou radost. Zítra odjíždíme na soustředění, kde se utkáme se Slováckem, poté nás čeká turnaj v Hradci. Tohle je pro kluky odměna a motivace na sobě stále pracovat.

U13
MFK VÍTKOVICE - ZAGLEBIE SOSNOWIEC 3:2
⚽️ Branky: Vítek ⚽, Schikora ⚽, Lyčka ⚽
Trenéři: Tóth, Lech
Sestava: Jureček, Suchý, Ujfaluši - Malý, Schikora, Lyčka, Ručka, Starovič, Timco, Vítek, Pospíšil, Válek, Bujok, Čmarada, Kočí, Bittner, Matuška, Šimský, Wojewoda.
Hodnocení trenéra Tótha: Na soustředění jsme odehráli zápas s výborným soupeřem z Polska. Utkání bylo z naší strany velmi povedené, viděli jsme věci, na kterých pracujeme v tréninku, zároveň i věci, na kterých budeme muset zapracovat. Opět nás trápila koncovka, kde potřebujeme hodně šancí na jeden gól. Všichni hráči zaslouží pochvalu za převedený výkon.