Fryčovice - MFK VÍTKOVICE 3:2
Góly: Brak ⚽⚽
Sestava: Ujfaluši - Trnka, Kalafut, Lička, Křižák, Myslikovjan, Kanclíř, Brak, Hudeček, Rybovič, Hříbek, Dulínek, Maj, Krasula
Trenéři: Lička
Hodnocení trenéra Ličky: První poločas se vyvíjel od začátku ve prospěch soupeře, už v 8 minutě byl náš brankář překonán přízemní střelou. Hra se pak odvíjela hlavně ve středu hřiště a nedůraz v osobních soubojích nás stály další dva góly. V závěru prvního poločasu jsme výborným průnikem a zakončením snížili na 3:1. Druhý poločas kluci chtěli srovnat stav a ve 40 min opět Patrik Brak snížil na 3:2. Po závěrečném tlaku se už nám nepodařilo stav zvrátit. Chtěl bych poděkovat borcům z U15 za výborný přístup k mladším klukům, kteří zápas na velkém hřišti hráli poprvé.

U13B
Fryčovice - MFK VÍTKOVICE 1:8
Góly: Maj ⚽⚽, Hříbek ⚽⚽, Lička ⚽, Čep ⚽, Kováč ⚽, Hajný ⚽
Sestava: Ujfaluši - Křižák, Maj, Lička, Dulínek, Bittner, Hudeček, Myslikovjan, Pěnták, Čep, Kováč, Hajný, Hříbek, Riedl, Korpas.
Trenéři: Lička, Lindner
Hodnocení trenéra Ličky: Na zápas ve Fryčovicích se kluci těšili. Od začátku utkání ovládli hru a snažili se o zakončení. Po prvním gólu Ličky Gabriela spadla z týmu nervozita a výsledek 8:1 mluvil za vše. Pochvala pro tým a rodiče, kteří nám dělali příjemnou fotbalovou atmosféru. Děkujeme