✅ Český Těšín - MFKV 0:3

⚽️ Branka: Skramuská ⚽️, Urbančíková ⚽️, Šímová ⚽️
 Sestava: Kozelská - Urbančíková (K), Jarošová, Brudná, Šímová, Mátéffyová, Diasová, Pernická, Hrušková, Skramuská, Drahošová  Maršálová, Kopřivová, Gerčáková, Fialová, Krupová.
 Trenéři: Mooc, Tydlačka
 Hodnocení trenéra Mooce: Těžký zápas nás čekal v Č. Těšíně. Hráli jsme po zemi, kombinačně a v rychlosti. Už po pár minutách se řítila Mateffyová sama na domácí brankářku, ale ta ji bravůrně vychytala. Druhá krásné akce na pár doteků už nám vyšla a Skramuská otevřela skóre. Těšín zahrozil krásnou střelou a naše mladá brankářka Kozelská předvedla parádní zákrok. První poločas byl vyrovnaný s naší územní převahou. Do druhého poločasu jsme nastoupili v jiném rozestavení, naše dominance a výkon byl poté skvělý. Po krásném centru se zavěsila do vzduchu Urbančíková a krásnou hlavičkou dala na 2:0. Třetí gól padl po faulu a nařízenou penaltu proměnila s jistotou Šímová. Náš výkon hlavně v druhé půli byl výborný a holky musíme jen chválit. Náš mladý tým se sehrává a my se už těšíme na další zápas, tentokrát doma na Slovanu s Veřovicemi.