×

Přehled událostí

Pátek 7.8.2020
U13B 17:00 Trénink Klegova
U13 15:30 Trénink Vítek
U14 15:00 Trénink Vítek
U15 9:30 Trénink Vítek
U16 Soustředění Jeseník n/O
U17 Soustředění Jeseník n/O
U18 Soustředění Jeseník n/O
U19 Soustředění Jeseník n/O
U12 10:00 - 11:30 Trénink sraz 9:40 TC Vítek
A-Tým 17:00 Zápas team-logo FC Heřmanice Venku
Sobota 8.8.2020
U16 Soustředění Jeseník n/O
U17 Soustředění Jeseník n/O
U18 Soustředění Jeseník n/O
U19 Soustředění Jeseník n/O
U12 11:00 Zápas sraz 10:15 TC Vítek
U13B Zápas team-logo FC ODRA Petřkovice Venku
U15 Zápas team-logo TJ Valašské Meziříčí Venku
U14 Zápas team-logo TJ Valašské Meziříčí Venku
U12 Zápas team-logo TJ Valašské Meziříčí Doma
U19 Zápas team-logo 1.SK Prostějov Doma
U13 8.8. - 9.8. Turnaj Decathlon CUP Chotěb., Pardub.
Neděle 9.8.2020
U16 Soustředění Jeseník n/O
U17 Soustředění Jeseník n/O
U18 Soustředění Jeseník n/O
U19 Soustředění Jeseník n/O
U12 13:00 Zápas sraz 12:15 ŽILINA
U12 Zápas team-logo MŠK Žilina Venku
Pondělí 10.8.2020
U10 Bílí 15:00 Trénink Vítek
U10 Modří 15:30 Trénink Vítek
U11 15:30 Trénink Vítek
U15 9:30 Trénink Vítek
Úterý 11.8.2020
U13B 17:00 Trénink Klegova
U13 15:30 Trénink Vítek
U14 15:00 Trénink Vítek
U15 9:30 Trénink Vítek
U16 14:00 Trénink Klegova
U17 14:00 Trénink Klegova
U18 14:00 Trénink Klegova
U19 14:00 Trénink Klegova
U12 10:00 - 11:30 Trénink sraz 9:40 TC Vítek
Středa 12.8.2020
U10 Bílí 15:00 Trénink Vítek
U10 Modří 15:30 Trénink Vítek
U11 15:30 Trénink Vítek
U14 15:00 Trénink Vítek
U16 10:00 Trénink Klegova
U17 10:00 Trénink Klegova
U18 10:00 Trénink Klegova
U19 10:00 Trénink Klegova
U12 10:00 - 11:30 Trénink sraz 9:40 TC Vítek
U13B Zápas team-logo FK Baník Albrechtice Venku
U13 Zápas team-logo FC Fastav Zlín Doma
Čtvrtek 13.8.2020
U10 Modří 15:30 Trénink Vítek
U11 15:30 Trénink Vítek
U13B 17:00 Trénink Klegova
U16 14:00 Trénink Klegova
U17 14:00 Trénink Klegova
U18 14:00 Trénink Klegova
U19 14:00 Trénink Klegova
U12 10:00 - 11:30 Trénink sraz 9:40 TC Vítek
Pátek 14.8.2020
U10 Bílí 15:00 Trénink Vítek
U13B 17:00 Trénink Klegova
U13 15:30 Trénink Vítek
U14 15:00 Trénink Vítek
U15 9:30 Trénink Vítek
U16 10:00 Trénink Klegova
U17 10:00 Trénink Klegova
U18 10:00 Trénink Klegova
U19 10:00 Trénink Klegova
U12 10:00 - 11:30 Trénink sraz 9:40 TC Vítek
Sobota 15.8.2020
A-Tým 16:30 Zápas team-logo SK Dětmarovice Doma
U13B Zápas team-logo FC Heřmanice Doma
U13 10:30 Zápas team-logo FK Fotbal Třinec Doma
U12 10:30 Zápas team-logo FK Fotbal Třinec Doma
U14 12:00 Zápas team-logo FK Fotbal Třinec Venku
U15 10:00 Zápas team-logo FK Fotbal Třinec Venku
U11 Turnaj Vítek Cup 2020 Klegovka (Vítek)
Neděle 16.8.2020
U17 15:15 Zápas team-logo FC Vřesina Doma
U19 13:00 Zápas team-logo FC Vřesina Venku
U10 Modří Turnaj Vítek Cup 2020 Klegovka (Vítek)
U10 Bílí Turnaj Vítek Cup 2020 Klegovka (Vítek)

Facebook

Tabulka

Tým Z B
1. MFK Vítkovice 1 3
2. Dětmarovice 0 0
3. Frenštát pod R. 0 0
4. Frýdlant nad O. 0 0
5. Havířov 0 0
6. Bohumín 0 0
7. Karviná B 0 0
8. Třinec B 0 0
9. Nový Jičín 0 0
10. Opava B 0 0
11. Polanka n. Odrou 0 0
12. Rýmařov 0 0
13. Bruntál 0 0
14. Heřmanice Slezská 1 0